Loading
28 maja 2017

Gwiazdy Biznesu 2017 prezentuje Marcin Prokop – Magazyn Nasz Biznes

W najnowszym magazynie Nasz Biznes między innymi laureaci plebiscytu „Gwiazdy Biznesu 2017”, rozmowa z Tadeuszem Ratajczykiem – Prezesem Zarządu Enitra Sp. z o.o., rozmowa z Marcinem Prokopem, rozmowa z Robertem Jagłą – Prezesem Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, rozmowa z Agnieszką Rąpałą, Prezesem Zarządu Biura Turystycznego „Rapala”.

Wydawnictwo kierowane jest do prężnie działających mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, innowacyjnych firm, które kształtują wizerunek gospodarczy województwa dolnośląskiego, a także do samorządów i instytucji otoczenia biznesu. Magazyn „Nasz Biznes” był wręczany podczas gali finałowej Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu 2017”, która odbyła się 23 maja 2017r. w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.

okładka Nasz Biznes 2017
         Kliknij i przeczytaj najnowszy numer magazynu Nasz Biznes

 

Szanowni Państwo,

oddajemy w Państwa ręce kolejne wydanie Dolnośląskiego Magazynu Gospodarczego „Nasz Biznes”, który jest przewodnikiem po najlepszych firmach i samorządach w naszym regionie. Ta edycja jest dla nas szczególna, bo emisja „Naszego Biznesu” zbiega się z Galą Finałową Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu” oraz obchodami 25-lecia Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

Cieszymy się, że wspólnie z Państwem możemy świętować ten piękny jubileusz. To wspaniała okazja do posumowania zarówno naszej pracy, jak i Państwa sukcesów. W uroczystym duchu ponownie nagradzamy wyróżniające się na Dolnym Śląsku mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, podmioty ekonomii społecznej oraz samorządy przyjazne biznesowi. W tym roku specjalnej prezentacji dokonuje Marcin Prokop.

Plebiscyt „Gwiazdy Biznesu” w ciągu trzech lat zyskał rangę jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych na Dolnym Śląsku. Co roku gromadzi blisko 500 gości, w tym osobowości świata biznesu, polityki, kultury i sportu. Wszyscy jego uczestnicy przyczyniają się do realizacji szczytnego celu, jakim jest rozwoju przedsiębiorczości w naszym regionie.

Z niekrytą dumą i radością patrzymy, jak sięgają Państwo po statuetki „Gwiazd Biznesu” i dzielą się swoimi osiągnięciami, motywując nas wszystkich do dalszej pracy, za co pragnę Państwu serdecznie podziękować.

Wyboru laureatów dokonała Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli podmiotów gospodarczych i instytucji, które, podobnie jak Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, za priorytet działalności stawiają sobie rozwój i promocję postaw przedsiębiorczych. W tym roku wyróżnione zostały firmy w sześciu kategoriach: Mikro Firma, Mała Firma, Średnia Firma, Biznes Odpowiedzialny Społecznie, Samorząd Przyjazny Biznesowi, Podmiot Ekonomii Społecznej. Przyznano też nagrodę dla osobowości Dolnego Śląska. Z całego serca gratuluję laureatom, jak również wszystkim nominowanym. Są Państwo przyszłością naszej gospodarki.

Pragnę podziękować Mecenasom, Sponsorom i Partnerom Plebiscytu za wsparcie, bez którego plebiscyt nie mógłby się odbyć. Równie serdecznie dziękuję członkom Kapituły za zaangażowanie w ocenę podmiotów zgłoszonych do rywalizacji.

Przyjemnej lektury!
Robert Jagła
Prezes Zarządu
Funduszu Regionu Wałbrzyskiego

Kategorie: Bez kategorii