Loading
23 marca 2018

Rywalizacja rozpoczęta!

Kolejna, 4 edycja prestiżowego Plebiscytu Gospodarczego Gwiazdy Biznesu zbliża się wielkimi krokami. Rozpoczął się nabór zgłoszeń. Impreza z założenia jest ważnym w regionie wydarzeniem dla przedsiębiorców oraz samorządowców i instytucji okołobiznesowych.

Do udziału w bezpłatnej rywalizacji w ramach „Gwiazd Biznesu” zaproszone są firmy z terenu całego Dolnego Śląska. Wyboru wszystkich laureatów, na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, dokona Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli podmiotów gospodarczych i instytucji. Laureaci Plebiscytu otrzymają prestiżowe statuetki.

Organizatorami plebiscytu są: Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Portal www.naszbiznes24.pl W tym roku Wielka gala finałowa „Gwiazd Biznesu” zaplanowana jest na 27 kwietnia 2018 roku w Starej Kopalni w Wałbrzychu. Gazdą wieczoru będzie Małgorzata Ostrowska. Każdego roku w wydarzeniu uczestniczy ok. 500 gości. Są to osobowości regionu dolnośląskiego: przedsiębiorcy, samorządowcy, ludzie kultury i politycy.

Kategorie

Kapituła Konkursu wybiera Laureatów spośród zgłoszonego do udziału grona przedsiębiorców z regionu dolnośląskiego. Podstawowe kategorie wyboru to:

Mecenasi Plebiscytu

Do współorganizacji IV Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu” oraz wsparcia finansowego imprezy zaproszone zostaną firmy i instytucje, które, podobnie jak Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, za priorytet działalności stawiają sobie rozwój i promocję postaw przedsiębiorczych.

REGULAMIN

 

 

 

 

Kategorie: Aktualności