Loading
19 maja 2019

Magazyn NaszBiznes – Gwiazdy Biznesu 2019

W najnowszym magazynie Nasz Biznes między innymi laureaci plebiscytu „Gwiazdy Biznesu 2019”, rozmowa z Cezarym Pazurą, Ryszardem Tomaszewskim, wieloletnim prezesem Tesco Polska, Robertem Jagłą, prezesem Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, Arkadiuszem Żurkiem, dyrektorem generalnym Instututu INTL Sp. z o.o. oraz Izabelą Katarzyną Mrzygłocką, wiceprzewodniczącą sejmowej podkomisji do spraw Rynku Pracy.

Wydawnictwo kierowane jest do prężnie działających mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, innowacyjnych firm, które kształtują wizerunek gospodarczy województwa dolnośląskiego, a także do samorządów i instytucji otoczenia biznesu. Magazyn „Nasz Biznes” był wręczany podczas gali finałowej Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu 2017”, która odbyła się 17 maja 2019 r. w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.

NaszBiznes07_72dpi_01-1

 

Szanowni Państwo!

Z prawdziwą przyjemnością prezentuję dokonania i ofertę prężnie działających mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, innowacyjnych podmiotów oraz samorządów, które kształtują wizerunek gospodarczy województwa dolnośląskiego. To one wskazują też kierunki rozwoju i trendy, a także dobre praktyki w dziedzinie biznesu odpowiedzialnego społecznie.

Najlepsze w z tych podmiotów sięgają po prestiżowe statuetki „Gwiazd Biznesu” w piątej już edycji Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego, którego organizatorem jest Fundusz Regionu Wałbrzyskiego.

To dla mnie ogromna satysfakcja zawodowa, że spółka FRW Media Group, jako wydawca Dolnośląskiego Magazynu Gospodarczego „Nasz Biznes”, wspólnie z Funduszem Regionu Wałbrzyskiego, może realizować priorytetowe cele promocji i rozwoju przedsiębiorczości.

Pragnę podkreślić, że FRW Media Group to wiodąca w regionie Instytucja Otoczenia Biznesu, czyli firma działająca „non profit”, zajmująca się doradztwem biznesowym. To także wiarygodny partner wykonawczy dla istotnych przedsięwzięć na gospodarczej mapie Dolnego Śląska. Zaufało nam wiele firm, samorządów i instytucji – powierzając organizację wydarzeń z uczestnictwem przede wszystkim firm z sektora MŚP.

O najważniejszych sprawach dla przedsiębiorców informujemy Państwa codziennie pod adresem www.naszbiznes24.pl, gdzie redagujemy najświeższe informacje z życia firm i samorządów, sylwetki przedsiębiorców, cenne porady ekspertów, przewodnik po najważniejszych szkoleniach i konferencjach, hotelach i restauracjach, a także atrakcyjnych miejscach i wydarzeniach, których nie można ominąć.

 

Życzę przyjemnej lektury

Iwona Petryla

Redaktor Naczelna

Kategorie: Aktualności